Zakres oferty
 
   
 
 
Foto
Foto
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli stylowych oraz nowoczesnych.

Zestawy wypoczynkowe, komody, witryny, stoły oraz krzesła nabierają niepowtarzalnego charakteru gdy kolor skóry (tkaniny) oraz tapicerki krzeseł odpowiada indywidualnym gustom klienta.

Wymiary poszczególnych mebli - narożników, stołów, ław czy też szafek rtv staramy sie dopasować do wymagań naszych odbiorców, często służąc doradztwem w domu klienta.

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom konsumentów wykonujemy meble nie tylko drewniane, ale również z płyt laminowanych. Stosujemy takie materiały w celu zróżnicowania wnętrza domu - pokój dziecięcy, przedpokój, kuchnia - to często miejsca, które w planach właścicieli są niepowtarzalne i pod ich potrzeby zaprojektowane.

Idąc za potrzebami naszych odbiorców wykonujemy meble do sypialni oraz kuchenne na wymiar - zgodnie z upodobaniami zamawiających. W dzisiejszych czasach coraz częściej nasi odbiorcy indywidualni mają wizję dekorowania i meblowania swoich domów czy mieszkań. My potrafimy spełnić ich marzenia i wykonać meble niepowtarzalne, odpowiadające ich pragnieniom.

Zajmujemy się również obsługą stolarską sal przyjęć i restauracji. Również i te wnętrza odpowiadają wizji ich właścicieli. Drzwi wahadłowe, drewniane blaty, lustra w drewnianych ramach to również chlubny obszar naszej działalności.
Fakt, że usatysfakcjonowani klienci wracają do nas i składają kolejne zamówienia a ich rodziny, sąsiedzi czy znajomi dołączają do grona naszych klientów pozwala nam wierzyć że zmierzamy w dobrym kierunku.

 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Olesno, ul. Powstańców Śląskich 14
tel. 605 566 754
e-mail: info@mebelstyl.com
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS